قالب وردپرس قالب وردپرس با اسم های مختلفی زیرا پوسته وردپرس , قالب وردپرس , تملپیت وردپرس , مضمون وردپرس شناخته می شود . ولی این کلمه ها از کجا آمده اند؟ در گویش مهم وردپرس یعنی انگلیسی به معنی و مفهوم وردپرس Theme می‌گویند . و با اسم های WordPress Theme شناخته میشوند . خویش وردپرس محصولی از کمپانی خودکار Automattic است . یادگرفتن جهانی وردپرس سبب شده این موسسه برای توسعه و گسترش وردپرس در گویش های گوناگون جهان , از گروه های متفاوت استفاده نماید . گروه وردپرس فارسی یا این که وردپرس پارسی از واژه پوسته مساوی Theme برای مضمون ها وردپرس استفاده نموده است . ولی از آن‌جا که وب مدام بستر تغییرات را به‌وجود میاورد , هم اندازه های متعدد کلمه و واژه انگلیسی Theme مشتمل بر پوسته , قالب , مضمون و تمپلیت تمامی از آنچه که می باشند به دور گردیده اند . معمولا تمپلیت و مضمون وردپرس سهمی یک درصدی از کل کاربرد مساوی های واژه Theme دارا‌هستند . دو واژه دارای اهمیت که در جمهوری اسلامی ایران برای Themeهای وردپرس استفاده می توان به ترتیب قالب وردپرس و بعد از آن پوسته وردپرس است . سهم قالب وردپرس در استفاده در وب کشور‌ایران , نسبتاً نسبتی 70 درصدی و پوسته هم سهمی 29 درصدی دارااست . یک قالب وردپرس ظواهر وب سایت را ارائه می دهد . ولی زیرا وردپرس گنجایش بیشتری برای این کار داراست , یک قالب وردپرس می تواند ابزارهای مختلفی را داخل خویش داشته باشد که امداد مینماید سایت در موضوع ای که دایر شده‌است بضاعت و تجهیزات بیشتری داشته باشد . همین خصوصیت های فرعی قالب ها که نشات گرفته از ظواهر آنهاست , قضیه های مختلفی برای کاربرد آنان تولید میکند . وردپرس در موضوع های متعدد به کار گرفته می شود و قالب وردپرس هم همین مسیر را تبعیت کرده اند . یک قالب وردپرس می‌تواند برای یک سایت دکان پباده سازی شود و در جور بندی قالب فروشگاهی وردپرس قرار گیرد , قادر است برای یک سایت خبری پباده سازی شود و در نوع بندی قالب خبری وردپرس قرار گیرد , و همچنین این مسیر قادر است ادامه پیدا نماید تا شاهد قالب وردپرس گوناگونی باشیم که هریک در ظاهر , خصوصیت و تجهیزات گوناگون بوده و برای قضیه های متفاوت دربرگیرنده سایت های خبری , فروشگاهی , آموزشی , فوتوگرافی , تفریحی , ویدیویی , اجتماعی و انجمن , وبلاگی , شرکتی , رزومه , دانلود , تبلیغاتی , نیازمندی , پباده سازی و … پیشرفته باشند و در‌این مدل بندی ها قرار گیرند . درصورتی که می خواهید یک قالب وردپرس عالی برای وب سایت خویش تعیین نمائید , می‌توانید هر آنچه که نیاز است دراین باره را در مقاله پیش رو پیدا نمایید :
برچسب ها : خريد قالب وردپرس ، قالب وردپرس ، قالب فروشگاهی وردپرس ،
+ تعداد بازدید : 6 |
نوشته شده توسط مدیر مهتاب سایت در يکشنبه 27 خرداد 1397 و ساعت 10:06
نصاب کولر گازی تهران و تاسیسات تاسیسات علم نزاع با طبیعت است . مغایر جاذبه آب را بالا کشیدن , گرما در فصل سرد و سوز‌و‌سرما در فصل گرم , هوای جدید در اجتماعی از انسانها , تخلیه گازها از محل ایجاد و… . تاسیسات علم رفاه جان داران در مبارزه‌ای تمام عیار با طبیعت است . در دنیای روز جاری تامین آسایش آدم یکی‌از هدف‌های حیاتی بوده و همت شده‌است با به کار گیری و به کار گیری تاسیسات , در پباده سازی و اجرای ساختمان سازی این امر خطرناک پی گیری شود ; لذا یادگرفتن و آشنایی دانش تاسیسات برای همگی عامل ها تاسیسات ساختمانی یک کدام از مباحث دارای اهمیت و واجب به حساب میآید . لوله کشی و نصاب وسایل بهداشتی کسی است که علاوه بر مهارت در فلزکاری همگانی و جوشکاری برق و گاز و نقشه خوانی تاسیسات از عهده لوله کشی آب وفاضلاب و نصب وسایل بهداشتی برآید .
برچسب ها : تاسیسات ،
+ تعداد بازدید : 4 |
نوشته شده توسط مدیر مهتاب سایت در پنجشنبه 24 خرداد 1397 و ساعت 10:15
به گزارش مقر خبری مهندسین نیوز - منبع خبر ها آزمون نظام مهندسی میهن , اطراف استحفاظی باغ‌ های چمران وقصردشت در بلوار«چمران» شیراز که باقیمانده‌ای ازهویت ارگانیک این شهر است , می بایست رعایت گردد و به‌ هیچ وجه اطراف باغ‌ ها داد و ستد نگردد . «طاهره نصر» , سر گروهی تیم تخصصی معماری اداره نظام مهندسی ساختمان کشوربا تأکید بر این‌که اطراف استحفاظی باغ‌ ها در شهرها بایستی به‌ طور جد مورد علاقه باشد و به‌ هیچ وجه خرید و فروش نگردد , اظهار کرد : بایستی با جدیت از ساخت ساختمان بلند و هتل‌ های مرتفع در بلوار «چمران» خودداری کرد , زیرا با تولید مجتمع ‌های مرتفع درین محدوده جمعیت متعددی درین حیطه بومی خواهند شد که نیاز به زیرساخت نخستین معاش دارا‌هستند و جهت تأمین این زیرساخت‌ ها بایستی گلشن ‌های این حوزه‌ تخریب گردد تا به ساکنان این ساختمان بلند ‌ها سرویس ها ضروری داده شود و نهایتا این مبادرت عملاً بلوار «چمران» را که یک کدام از نمادهای ارگانیک شیراز برای جذب گردش گر است , نابود خواهد کرد . نیز چنین باد برنده شهر شیراز از جهت شمال غرب به جنوب شرق است که باغ‌ های چمران و قصردشت هم در جهت شمال غرب قرار دارا‌هستند و در حالتی‌که آنان تخریب و ساختمان ‌های بلند رتبه درین ناحیه تولید گردد عملاً ریه‌های تنفسی کلان شهر شیراز مسدود خواهد شد . او ادامه اعطا کرد : متأسفانه گروهی در سایه موجود است که براحتی تغییرکاربری در بافت ‌های تاریخی و گلشن ‌های قصردشت را می ‌پذیرند و در غایت نام‌و‌نشان تاریخی , فرهنگی و ارگانیک این کلانشهر را نابود می ‌کنند . مدیریت تیم تخصصی معماری اداره نظام مهندسی ساختمان مرزوبوم با تاکید بر این‌که اکنون پنجاه درصد از نام و نشان کلانشهر شیراز و بقیه شهرهای ایران بزرگ نابود شده , افزود : معضلی بزرگ ‌تر به ‌نام «کمیسیون ماده صد شهرداریها» موجود هست که خلافکاران فقط جریمه آنرا پرداخت می ‌کنند و متأسفانه درین کمیسیون , ضابطه خرید و فروش حاکم است و در سود نام‌و‌نشان شهرها نابود می ‌شود . شهروندان شیرازی از مسئولان , شورای شهر پنجم و شهر‌دار تازه شیراز که آدم محوری و نگه داری از نام و نشان شهر شیراز را اعم از هدف ها خویش ذکر کرده‌اند , انتظار دارا هستند که در مسیر مراقبت و حراست از نام‌و‌نشان ارگانیک و تاریخی این شهر بیشتراز پیش کوشا و سخت کوش باشند و از باقی‌مانده به جا مانده این خطه به خیر حراست و پاسداری نمایند . غرب این شهر تا یکسری ده سال پیش انباشته از گلشن و فضای سبز بود که به تدریج جای خویش را به شهرک و بزرگراه بخشید . درختان انقطاع شده در بلوار «چمران» و «منصورآباد» در غرب شیراز قرار داشتند و باد موفق در‌این شهر از طرف غرب شیراز می ‌وزد و عملاً با تخریب باغ‌ های این حیطه و ساخت سوئیت در‌این محدوده , ریه‌ های تنفسی شیراز مسدود خواهد شد .
برچسب ها : آزمون نظام مهندسی ، نظام مهندسی ،
+ تعداد بازدید : 4 |
نوشته شده توسط مدیر مهتاب سایت در يکشنبه 2 ارديبهشت 1397 و ساعت 10:10
خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو تعمیر تلویزیون
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]